پیشرفت‌های اقتصادی و صنعتی در دهه‌های اخیر و احساس نیاز به بازارهای جدید، سبب افزایش رقابت‌های بین‌المللی در بازارهای جهانی گشته است. به طوری که باعث شده حضور در این بازارها با توجه به روابط حاکم بر آنها پیچیدگی‌های خاصی پیدا کند و موانع زیادی را بر سر راه بنگاه‌های اقتصادی کوچک و بزرگ برای حضور در این بازارها پدید آورد. از طرفی عملیات و فرآیندهای حاکم بر هر فازی از تجارت خارجی تخصص، دانش و تجربه‌ی خاص خود را می‌طلبد که اکثر سازمان‌ها با توجه به محدودیت‌های منابع خود، امکان تمرکز بر این بازارها را ندارند.

خدمات تجارت خارجی ویرا تجارت شریف به گونه‌ای طراحی شده که شامل صفر تا صد فرآیندهای تجارت بین‌الملل شود تا شرکت‌های دانش بنیان و بنگاه‌های تولیدی بتوانند بدون داشتن دغدغه‌ها و چالش‌های تجاری، حضور موفقی را در بازارهای بین‌الملل تجربه کنند و بر بهبود کیفیت محصولاتشان و تولید محصولات جدید در کلاس جهانی متمرکز شوند.

در همین راستا با توجه به اینکه عدم آشنایی با امور مربوط به عملیات صادرات کالا و ارسال کالا به کشور هدف، در برخی موارد باعث تحمیل هزینه‌های اضافی به شرکت‌‌ها می‌شود و موجبات تجربه ناموفق را برای ایشان فراهم می‌آورد، لذا ما در بسته خدمات صادراتی خود، نظارت بر اجرای صحیح این فرآیندها و در برخی موارد انجام این امور را در نظر گرفتیم تا بتوانیم به عنوان بازوی صادراتی همچون واحد بازرگانی بین‌الملل سازمان شما، در تجارت خارجی همراهتان باشیم.

خدمات بیشتر ...